ثبت نام كاربر ورود به سايت
 
     

 

سيستم سرمايش
 
با استفاده از سیستم برودتی فن و پد و سیستم فوگر، سرمايش فوق العاده و تولید رطوبت سرد تا سقف %80 برودت و هوادهی و ایجاد ابر سرد سیال و مصرف پایین آب میسر می گردد. این سیستم  به شما این امکان را می دهد تا دما را در کوتاه ترین زمان تا 18 درجه سانتی گراد کاهش داده و رطوبت کافی مورد نیاز خود را تامین نمایید.
قابل ذکر است که می بایست ابتدا سیستم برودتی، بررسی و محاسبه شده و سپس بر مبنای انتخاب نهایی نوع سازه و متراژ آن اجرا گردد.

عرضه و اجراي انواع:
پد (سلولزي و پي وي سي)
فوگر (مه پاش)
ميست 
فن اگزما و فن سیرکوله
نازل مخصوص فوگر
پمپ 20 الی 200 بار
شلنگ های فشار قوی
سیستم کنترلر
يونيت هيتر 
هيتر هواي گرم
 

 

 

سیستم سرمایش (فن و پد)
 
سیستم سرمایش تبخیری با پد سلولزی یک روش کارا برای خنک کردن سالن های گلخانه در مناطق خشک می باشد. در این روش هوای خشک با عبور از  پد سلولزی مرطوب شده و به داخل سالن می رود. هوای مرطوب انرژی حرارتی را جذب و توسط فن های تخلیه (اگزاست) به بیرون می راند.  تجهیزات مهم این سیستم عبارتند از :
 

 

 

 

پد سلولزی:
پد سلولزی يكی از واسطه های تبخيری است كه در سيستم های سرمايش تبخيری استفاده می شود. پد سلولزی از لایه های نازك منظم و موجدار نوعی کاغذ با خاصيت موئینگی و جذب زياد ساخته شده است .
 جهت حفاظت از تخریب، تجزیه و خوردگی این لایه ها از مواد شيميايی مخصوص استفاده میگردد.
 ساختار پد سلولزی به گونه ای است كه شيارهای با زاويه 45 و 60 درجه، شيارهای لايه کناری را با زاويای 15 و 30 درجه قطع مي كند. اين در حالی است كه لايه نازك آب روی سطوح صلب پد به سمت پايين در حركت است و هوا از منافذ باز بين لايه ها عبور می كند.
 به دليل تغيير جهت هوا كه به دفعات در شيارها انجام می پذیرد ذرات معلق موجود در هوا به داخل لايه نازك آبی كه آن را احاطه كرده است پرتاب می شود و در نتيجه ، اين ذرات ، همراه آب به داخل مخزن آب ريخته می شود.
 از اين رو پد سلولزی حتی زمانی كه هوا دارای گرد و غبار می باشد، دارای خاصيت خودشويی است.
 به دليل صلب بودن پد، سرعت هوا ، سه تا چهار برابر سرعت هوا در پوشال است و اين در حالی است كه به دلیل ساختار پد قطرات آب به داخل فضا حمل نمی گردند .
 عدم حمل قطرات آب ( Carry-Cover) در جريان هوای خنك از موارد بسيار مهمی است كه ضمن جلوگیری از انتقال باكتريهای مضر تنفسی ، هوای سالم در محیط را تامين نموده باعث جلوگيري از ايجاد رطوبت بيش از حد در محيط مي شود .
 ميزان بالای جذب آب در پد از عوامل مهم در خنك کنندگی سیستمهای تبخیری است بطوريكه يك متر مكعب از پد سلولزی قادر به جذب حدود 100 ليتر آب می باشد.
 پدها قابليت كاركرد با آب تا دمای 48درجه سیاسیوس و PH مابين 6 تا 9 را دارند
 
 

 

هواکش ها (فن ها)

 مشخصات پد:

ابعاد پد سلولزی
نوع و ضخامت پد
پمپ
آبریز و ناودانی
ارتفاع1.5مترطول گلخانه
10سانتیمتر سلولوزی
کف کش
10 لیتر بر دقیقه
آلومینیوم و گالوانیزه 3 تکه

 

قاب نگهدارنده پد سلولزی باعث می شود پد سلولزی به بهترین شکل ممکن روی سازه گلخانه قرار گیرد و پد سلولزی بالاترین بازده را در سیستم سرمایش تبخیری داشته باشد. مزیت دیگر این قطعه نسبت به ورق های آهنی طول بلند آن نیز می باشد.
این قطعه از جنس آلومینیوم بوده و بدون تغییر شکل ظاهری به مدت طولانی قابل استفاده بوده و آب ناشی از پد سلولزی را جمع آوری کرده و به مخزن آب هدایت می کند و مجدداً به سیستم باز می گردد.

مشخصات فن ها:
 
 
گلخانه (فن)
هوادهی فن
الکتروموتور
پره
دمپر
فاصله فن از فن
آلودگی صوتی
دور موتور
توری محافظ
38*140*140
43070مترمکعب
1.1 KW
استنلس استیل 6 پره
گالوانیزه گریز از مرکز
7.5 متر
<65دسیبل
1400
گالوانیزه
 
 

 

 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به شركت پيام آوران طبيعت سبز مي باشد و کپی برداری از آن جرم محسوب می شود.
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد توسط پورتال فراتک